| irinaingrid a întrebat:

ce parere aveti de baietii care au un carnetel in care scriu ce fete au avut in pat?

20 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Ca au o imaginatie mult prea bogata.

| Drolja a răspuns:

Că sunt old fashioned. Eu folosesc note app.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu tot ce vezi prin filme e realitate

| KamaSutra a răspuns:

Exista asa ceva?
Sunt foarte ciudati

| RAY a răspuns:

Acest tip de baieti sunt badboys si va atrage foarte mult ca sunt populari, frumosi, carismatici etc e normal sa aduna multe trofee, ca le scriu in carnetel poate uita eu stiu, banuiesc ca de asta, cui arata carnetul prietenilor? altor femei? altor femei le barbati care au multe femei in jurul lor ca e o prada mare in ochii acelei femei

| mihai69 a răspuns:

Părerea mea este că au memoria mai scurtă decât un pește de acvariu.

| peperonies a răspuns:

Baietii care tin un carnetel cu ce fete au avut in pat nu au avut fete in pat.

| Mussette a răspuns:

Uituci laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii plini de momente semnificative. Ar trebui si ziua sa fie scrisa pentru a putea beneficia de un calendar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor sper ca glumesti. chiar exista oameni de genul?

| gingergirl1 a răspuns:

Genul de baieti care trebuie sa stau la distanta de 10 metrii big grin

| UzOm a răspuns:

Ca sunt foarte uituci, si ca ar trebui sa consume vitamina Omega 3.

| peperonies a răspuns (pentru UzOm):

Omega 3 nu e vitamina.

| UzOm a răspuns (pentru peperonies):

Dar ce sunt? Acizi grasi nesaturati?

| peperonies a răspuns (pentru UzOm):

Da...

| ychigo a răspuns:

Bună,băieții care își notează ce fete au avut in pat, fac asta pentru ca: nu reușesc sa tina minte, ce fel de fata l-a atras mai mult, totodata mai e si posibilitatea sondajului la care sa se oprească.

| Alexandru_Grigoraş_1980 a răspuns:

Ca sunt campioni rolling on the floor))))))

| Khalesionfleek a răspuns:

Ce sa zic, nu-mi trezesc nicio reactie. Nu cred ca fac asta pentru ca sunt uituci, sau sa impresioneze. S-au trezit si ei pur si simplu sa scrie acolo...
''Fete pe care le-am avut in pat''
1.Maria
2.Angela
3...
laughinghai maaa...defapt daaca stau sa ma gadesc poate vor sa impresioneze, sa uimeasca, pe cei/cele ce gasesc carnetelullaughing
Cati ani are tipul?

| robi54 a răspuns:

Am o parere destul de proasta, adica, de ce nu le pun pe pat ci le pun in pat?