| Fuck Googăl. Ask me! a întrebat:

Ce parere aveti de persoanele care iubesc pe cineva in secret? Cum va explicati aceasta fapta? Sunteti de acord?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am o parere proasta din contra dar aceste persoane nu stiu ce durere se ascunde in sufletul tau. e foarte dureros sa iubesti in tacere dar parca numai asa poti trai mai departe.eu te inteleg si cred ca doare dar parerea mea e sa ii zici exceptie daca e casatorit/a.atunci mai gandestete.acolo e nevoie de incredere reciproca si mult curaj. dar mai ales putere de resemnare.iti doresc sa nu mai iubesti in secret. mike

2 răspunsuri:
| cossmy a răspuns:

Nu's de acord. pai frate, se chinuie acolo singure, cu incertitudinea "oare ma place si ea/el, sau nu?". Mai bine te duci frumos si ii spui pers respective uite te plac bla bla, sis tii daca mai are rost sau nu. Ca asa, fara sa stie si celalalt, iubesti degeaba. Cred ca cei care fac asta, o fac din cauza ca le e frica de un refuz si atunci tot amana momentu in care sa marturiseasca ce simt pentru celalalt. Cam asa vad eu treaba...Baftawinking

| Caaty a răspuns:

Asta sunt eu! Chiar daca stiu ca nu e bine... n-am ce face; nu ma pot schimba