| dalida96 a întrebat:

Ce părere aveţi despre boxeri pentru fete?
Credeţi ca fetele arata mai sexy în ei?

Răspuns Câştigător
| suntZeu a răspuns:

O fata care stie cum sa fie sexy va fi asa imbracata si in boxeri si in tanga si chiar in pantaloni mei...laughing asa ca...

8 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Ma,nu stiu in boxeri dar cind eram mic am surprins-o pe bunica in anticii gogosari, era asa de sexi incit n-am mincat doua saptamini caci mi se intorcea instant orice ingurgitam.

| mona a răspuns:

Cand zic boxeri pentru fete parca ma gandesc la bunica si la,, chilotii cu manecuta,, cred ca fetele ar arata nasol in ei

| iubesc a răspuns:

Clar...

| greyhound a răspuns:

Sexi, da
Mai sexi decat in alte articole de lenjerie, nu, ci la fel

| BlitzLikeXd a răspuns:

Foarte clar

| Deyutza1039 a răspuns:

Mai sexy, nu cred, dar si boxeri arata bine pe fetehee hee

| mimilolaarae a răspuns:

Sincer...nu cred happy