| maryse_9270 a întrebat:

Buna ce parere aveti despre John Morrison (WWE) atat la aspect cat si de el ca pesoana? (intrebare pentru fete)
Mie mi se pare cel mai frumos Wrestler si barbat pe care il stiu!
http://atm-cellfood.hi5.com/......otoUser.do
Funda, pentru cel mai frumos raspuns (minim 3 randuri); (sorry categorie)

4 răspunsuri:
| razekery a răspuns:

Vrei sa te combini cu el laughing)?

| Parisblue a răspuns:

Hm,uite ca nu sunt singura fata care se uita la wwelaughing(ceea ce lumea considera strange:-s).Hmm pai si mie imi place foarte tare, nu sunt genu sa tin cu si. cena, ceea ce toata lumea face...john morrison, mi se pare unul din cei mai buni.si la propriu si la figuratwhistling

| maryse_9270 explică:

Ar fii cevalaughing Dar nu ca ma incinge Melina dupalaughing

| maryse_9270 explică:

Da stiu e bun rau...