| maryse_9270 a întrebat:

Buna ce parere aveti despre John Morrison (WWE) atat la aspect cat si de el ca pesoana? (intrebare pentru fete)
Mie mi se pare cel mai frumos Wrestler si barbat pe care il stiu!
Funda, pentru cel mai frumos raspuns (minim 3 randuri); (sorry categorie)

1 răspuns:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Nu mă uit la WWE dar bărbatul ăla e chiar foarte urât şi stupid.Îmi place că are muşchi, îmi plac bărbaţii cu muşchi, dar el e catastrofal de urât.Nu ştiu ce îţi place la el.Îl prefer pe Jhonny Depp de 5 mii de ori.
Sayonara!