| maryse_9270 a întrebat:

Buna ce parere aveti despre John Morrison (WWE) atat la aspect cat si de el ca pesoana? (intrebare pentru fete)
Mie mi se pare cel mai frumos Wrestler si barbat pe care il stiu!
http://atm-cellfood.hi5.com/friend/photos/displayPhotoUs er.do? photoId=5140459784&ownerId=539731428&albumId=41802 8491
Funda, pentru cel mai frumos raspuns (minim 3 randuri); (sorry categorie)

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Buna, nu sunt fata dar pot sa zic ca e unu din cei mai buni wrestleri din noua generatie.
Si da, e frumoswinking