| anonim_4396 a întrebat:

Bună, ce părere aveți despre o fată care cere să se pupe pe gură cu un băiat, deși ea recunoaște că mai vorbește cu alți băieți dar nu vorbește chestii serioase cu ei, pe deasupra are pe unul cu care are ceva relație de câțiva ani cu care nu se prea înțelege, dar se plânge de el mie? Se plânge de el dar tot vorbește cât de cât cu el, cică în toți anii numai fire albe are fata din cauza lui, chiar ea a recunoscut că are relație toxica, deși acel băiat nu mai vine după ea seara la servici, zic asta că lucrez cu ea într-un restaurant, deci se plange de el, dar vorbește prin mesaje, nu știu ce conțin mesajele, doar că vedeam când primea mesaje de la cine sunt... Următoarea chestie e că nu-ți spune în fața că te place, dar zice uneori: dă-mi o pupă, hai sa ne pupăm, sau uneori se comporta ca un copil, sau are momente când vorbește de parcă ți-ar fi mamă, eu m-am gândit la ceva dar vreau și părerea voastră, parcă zici că e tocăniță aici, toate amestecate.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Care e treabă ta ce face? Daca era bărbat era gigolo mare, cat timp e singura să facă ce vrea

| Violleta2022 a răspuns:

Ca-i usuratica si zboara din baiat in baiat.

| dullcat a răspuns:

Buna.Singura chestie amestecata e felul in care ai scris.In rest e destul de clar ca fata respectiva e confuza si nu se comporta ca un adult din cauza ca, cel mai probabil, in copilarie nu a fost tratata corect de parinti(in special tatal).

| anonim_4396 explică (pentru dullcat):

Pare amestecătură dar dacă citești cu atenție înțelegi, are 23 ani, dar eu m-am gândit că dacă ea vorbește așa de plictiseala cu alți, la mine se dă, pe ăla ce are câțiva ani cu el dar nu se înțelege îl înșeală să zicem, eu zic că poate se joacă cu mintea bărbaților, chiar a spus odată: stai să șterg apelul de la celălalt să nu vadă ăsta, ba mi-a spus că în trecut s-a culcat cu unu, în timp ce era cu ăsta de acum... nu pot zice nimic, e și frumoasă, ochi superbi, arată bine, și încă ceva, ea lucrând în restaurant, cu toți bărbații e cu : salut și la. Nu-i cunoști și vorbești așa?

| dullcat a răspuns (pentru anonim_4396):

Pare amestecatura fiindca nu folosesti corect semnele de punctuatie. Daca esti de parere ca se da la tine, intreab-o si vei afla.Nu e ok sa te comporti ca ea, indiferent de sexul tau, dar nici sa scrii tu aici despre ea de parca esti scarbit, cand in realitate esti interesat.Iar daca lucrezi intr-un restaurant e normal sa ii saluti pe toti clientii atat la venire cat si la plecare, fie ei barbati sau femei.