| SecretLover10 a întrebat:

BUna, ce parere aveti despre saruturi intre fata-baiat (iubita-iubit)?

Răspuns Câştigător
| buburuza2 a răspuns:

Pai pentru mine day dreaming e cea ce imi scoala o iubire de viata si o puternica amornie cu ceea ce am in jur.Mereu dupa un sarut :X is cea mai fericitta si impartasesc asta cu toata lumea. Pentru mine e ceva foarte firesc care se intampla :X doar cand tin la cineva si e ceva firesc desigurbatting eyelashes. Fundddda?puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Sunt scarboase,uuuuuh,saliva.

Bai oameni buni, ce-s intrebarile astea? E ceva firesc, vrei de acum sa-ti explic schimbarile chimice din corp care se produc cand faci chestia asta?

Răspuns utilizator avertizat
| GabytzuA_7080 a răspuns:

Sa aiba unul dintre ei o boala si sa se molipseasca si celalalt.
Da oricum la 12 ani...Tre sa ai numai scoala in cap nu iubire si dragoste.ce draq la 12 ani? WTF?

| swee1love a răspuns:

Sunt logice.Lol.Ai tu alta parere?