| UnusualV a întrebat:

Ce parere aveti de relatiile pe internet? thinking[ma refer la relatia iubit-iubita]

1 răspuns:
| aniriiiiii a răspuns:

Depinde...Nu stiu daca,chiar se pot numi relatii, relatii stabile, sau relatii in adevaratul lor sens.Pentru ca vezi u... iubirea e si cand atingi persoana respectiva,cand o saruti,cand pur si simplu te ti de mana,simti ca iti trece un fior prin stomac, dar asa doar vazandu`te la web nu stiu ce emotii se pot transmite. Daca relatia respectiva se bazeaza si pe intalniri mai dese, este posibila!