| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre un barbat in varsta de 50 de ani care are 2 iubite si ii mai propune si altei femei(sa-i zicem A)sa faca dragoste cu el?

Răspuns Câştigător
| User a răspuns:

Il chinuie potenta.

22 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Din saga:"Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul"laughing

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Probabil se crede un fel de taur comunal.

| Luori a răspuns:

Fericit?laughing[glumesc. ]
Din punctu` meu de vedere este un thinking
tampit straight face
Ar trebui sa vina o alta fata B, care sa ii arate ce este de fapt laughing

| JeSa a răspuns:

Un ipocrit

| simoSTAR a răspuns:

Cred ca are si ceva in contul de la banca laughing

| Altair22 a răspuns:

Ca ii nesatul si o sa-i ceara si la a 4-a, a 5-a... happy

| Victoria a răspuns:

Nu se respecta pe sine. La 50 de ani ar trebui sa aiba un camin stabil, ba chiar si nepoti, nu sa umble cu fete tinere(pentru ca banuiesc ca sunt tinere) si sa fie permanent in cautare de distractii.

| daii a răspuns:

. n-am cuvinte.Nu pot exprima in cuvinte ce gandeschappy. Este bigam cumva?

by daiiwinking

| constantyna a răspuns:

Este un afemeiat, desfranat, si in final va ajunge rau(din punct de vedere al sanatatii).

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Se tine''bine omu`. Vorba lui Paulwinking

| Andreeagen a răspuns:

Ar trebui sa o lase mai moale ca viagra.
Nu de alta da Doamne fereste poate face un infart ceva...:d

Răspuns utilizator avertizat
| blue23 a răspuns:

BRAVO lui in primul rand ca il tine organwinking si in al doilea rand ca isi gaseste FRAIERE cu care sa se "distreze"laughing

| yoyodedeea a răspuns:

Ca e in puterelaughing (irinel stylebig grin)

///bosorog impotent...are tupeustraight facelaughing

| ♂ яαυℓ ♥ ♫ ‹з a răspuns:

Hey, Dragostea Nu Are Varsta. happy

| HappyPills a răspuns:

Este o tarfa la masculin

| Alex_7297 a răspuns:

Dacă poate omul!

| BuBuLyNa a răspuns:

Sa faca ce isi doreste.

| Im.GIulee a răspuns:

Iti inchipui ca daca va ajunge sa aiba un copil, acel copil nu are viitor, nu? Mai exista si idioti pe lumea asta, ce sa-i faci? 8-)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Taur comunal laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Clar e un pedofil de nu se mai poate nu te baga cu asa ceva biacsiii!

| iulian1990 a răspuns:

Il tine bai frate, cred ca a mancat multa telina.