| ariana_5123 a întrebat:

Credeti ca e posibil ca un barbat sa iubeasca doua femei in acelasi timp si la fel de mult? Si amandoua se simt iubite, protejate si sunt fericite. Iar asta dureaza de mai bune de un an. Sincer ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| powergirl a răspuns:

Da e posibil dar nu e bine pentru ca o viata intreaga nu le poti avea pe amandoua si la sf una ma suferi intr-un fel se joaca cu inima lor si la urma va suferi si el daca le iubeste pe amandoua viata e grea

14 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

DA! La Iasi e un tip care traieste cu 2 surori, si are 12 copii cu ele! Deci, se poate!

| CevaNormal a răspuns:

Sincer sa-ti spun, nu mi se pare posibil teoretic, deoarece a iubi cu adevarat poti iubi numai o persoana, si numai ei ii poti acorda tot timpul din lume si toata iubirea. Ca doar nici o viata nu-ti ajunge pentru a demonstra toata dragostea. Cel putin in viata noastra cotidiana nu e posibil asa ceva.

| madalicious a răspuns:

E posibil. dar intr-un final una va realiza ca nu o iubeste ci doar a mintit-o pentru a o folosi...

| simoSTAR a răspuns:

Nu cred ca ai cum sa iubesti 2 pers... eventual iubesti una si la cealalta doar tii.sunt 2 lucruri diferite.si acele pers se pot simti fericite, iubite protejate si mai cum vrei tu numai daca nu stie una de cealalta...pentru ca daca ar stii ca siguranta lucrurile ar lua o intorsatura si numai o femeie "bolnava" poate sp ca se simte fericita si iubita stiind ca iubitul/sotul ei este si cu alta femeie.

| selef a răspuns:

Are o inima mare.

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Sa le iubeasca pe amandoua in acelasi timp, poate, dar sa se simta protejate si fericite, nu prea, din moment de una afla de cealalta... straight face

| claudya a răspuns:

Cred ca nu stie ce e iubirea...

| gambler a răspuns:

Parerea mea e ca nu iubeste pe niciuna, poti sa iubesti cu adevarat doar o singura persoana, asadar daca-r iubi ar alege sa fie doar cu una.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii pot "iubi " si treilaughing
Totusi la final alege una pe care sa o ia de sotiehappy
Parerea mea este ca nu poate fara una dintre ele... ii plac amandoua la fel de mult, tine la ele si nu poate alege happy :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca este posibil si nu sunt capabila sa accept o asemenea situatie.Sunt convinsa ca iubirea lui NU se imparte in mod egal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai, una e sa f. i doua si alta e, sa iubesti doua.acum care e folosita si care e iubita? ca ambele spera ca cealalta sa renunte.

| liliana_5637 a răspuns:

ın iubire ıncape numai 2 persoane 3 persoana nu poate ıntra şi eu cred ca tu nu iubeşti ce asta e iubire cu 2 fete

| liliana_5637 a răspuns:

ın iubire este loc doar numai pentru 2 persoane a 3 persoana nu exista ın iubire. ıseamna ca tu nu iubeşti cretca numai ıtziplace şi nu ştii ce sa faci

| liliana_5637 a răspuns:

Ce ca iubeşte 2 fete asta ınseamna ca are o inima mare. nu-i adevarat ca sa ai o inima mare asta e sıii acortzi doar numai la o fata drgoastea nu na 2.