| Eu_8005 a întrebat:

Ce reprezinta cuvintul "Acasa" pentru voi?tongue sorry pentru categoriebig grin

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Acel loc unde mananc, ma simt bine si ma odihnesc.

| TitiDrLove a răspuns:

Locul unde ma pot relaxa total. Locul unde gasesc pace si liniste(cand nu tipa mama laughing) ) si unde pot avea incredere in toti. Locul unde pot cere un sfat(fie de la parinti fie de pe pc - tpu.ro ) happy

| Foca a răspuns:

Buna. Pentru mine cuvantul Acasa :p reprezinta liniste, iubire, si mai multe.
Succes.
Ciaowinking

| Carmen a răspuns:

Locul unde ma simt cel mai in largul meu.

| Denisa a răspuns:

Pat mare, cearsaf cu miros de vanilie, perna pufoasa, camera luminoasa, miros de mancare buna, liniste, pace interiora.

| rony a răspuns:

Acolo unde te simti...ca acasa.

| Niros19 a răspuns:

Locul unde mananc ma odihnesc si alte chesti dar sa fiu sincer ma plictisesc de moarte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Acasa" ar trebui sa fie locul unde te simti in siguranta. Daca te simti in siguranta si perfect comod peste tot, atunci felicitari, lumea este casa ta...