| ߪÐÐKÿÐ a întrebat:

Heyhappy Únei prietene de-ale mele ii place de un rrom. Nu e cumva periculos?(sorry categorie:d)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

POi depinde daca e agresiv ca sunt unii rromi care nu ating nici macar o musca vb serios pai poate fi si periculos dar mai bine sa caute ea pe altcineva ok sper ca te-am ajutatwinking funda pleasewinking.

6 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Depinde de fiecare persoana,cunosc cativa rromi care sunt de treaba, ar tebui sa il cunoasca mai bine, sa ii cunoasta prietenii.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Trebui**,cunoasca** :o, scuze pentru greseli.

| ImHereForYou a răspuns:

Daca amandoi se iubesc sh dragostea este reciprocka, el nu o sa-i facka niciun rau...Sunt sh rromi bunibig grin

| Jigsaw a răspuns:

Ce rromi ma?! Se numesc TIGANI.
Apropo de acord /NorthernWave

| ߪÐÐKÿÐ explică:

RaDDuU da. e cam agresiv taicasau e traficant de tigari blushing ff cunoscut in orashul meu :-d

| ߪÐÐKÿÐ explică:

IlB eu ii cunosc prietenii si sunt vagabonzi sa spun asalaughing). rolling on the floor pe mine nu ma deranjaza cu cine umbla dar mi-e frica sa nu pateasca ceva. fata aia imi e bffbig grin laughing)