| alexuzha a întrebat:

Buna
ce sa fac? l-am cunoscut vara trecuta si acum vorbim mereu pe mess duminica vine in italia unde stau si eu. nu stiu nu pot sa spun ca imi place de el dar simt ceva... ce sa fac? cum sa ma conport? nu vreau sa asi dea seama mai ales ca o sa fim mai mereu impreuna...
help

Răspuns Câştigător
| SweetPrinces a răspuns:

Pai sa te comporti normal si sa nu-i dai de inteles ca iti place de el bine, asta doar daca vrei tu happy daca iti place nu stiu de ce nu incerci poate se infiripa ceva frumos intre voi doihappy

3 răspunsuri:
| Eu4EverX a răspuns:

Probabil daca il vezi "face to face" o sa iti dai seama ce simti pentru el si o sa iti poti clarifica sentimentele. Daca il placi poti incerca sa ii spui asta ori direct ori prin fapte:zambete, priviri alea alea.

Si mie inainte imi era rusine sa le spun baietilor pe care ii placeam ce simt dar intr-o zi am prins curaj si de atunci totul a fost mai simpluwinking

Mult Succes:*!

| elamit a răspuns:

Lasa-te purtata de val, daca e sa fie ceva intre voi se va intampla cu siguranta.

| alexuzha explică:

Nu este vorba de rusine doar ca prefer un prieten decat un iubit si dupa ce ne despartim sa nu mai vorbim. Chiar tin la prietenia asta si nuvreau sa o distrug.