| anonim_4396 a întrebat:

CE sa inseamna cand iti zice un baiat : "Decamdata e bine asa ca suntem prieteni "
Inseamna ca vom fi impreuna doar ca acum vrea un timp sa fim prieteni?
spuneti-mibig grin
dau funditabig grin
vreau multe raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Intelligence a răspuns:

Cand spune unu asa.e ceva ce il impiedica, dar vrea sa fie cu tine`!
Asa cred eu.
pentru ca daca nu te`ar vrea ar spuen.directt.nuu nuu.ca stricam prietenia ce e intre noi si astea.
probabil are ceva retineri.si mnoh.ii mai trebuie timp sa se convinga dfaca e bine sa faca pasul acela sau nu`!@
Funda?':d:-p

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Inseamna ca te vrea ca prietena nu iubita sau poate vrea intai sa fiti prieteni sa va cunoasteti mai bine si apoi iubiti desi nu prea cred ca ai sanse sorrysad

| vladmR a răspuns:

Simte ceva pentru tine!? Poate place pe altcineva...intreaba-l pe el, noi nu putem stii la ce s-a referit

| Vanyum a răspuns:

Inseamna ca e bine asa ca sunteti prieteni

| Alina_3486 a răspuns:

Buna LonelyhEart, poate te place ca pe o prietena foarte buna dar simte ceva pentru alta fata iar da nu este asa te place dar simte ca nu puteti fi impreuna.