| Briosicaaa a întrebat:

Ce sa mai vorbesc cu iubitul meu? Niste subiecte de vorba va rog.

5 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Vorbiti despre sex si pozitii sexualelove struck

Răspuns utilizator avertizat
| xSweetAnGeLx a răspuns:

Depinde, sunt relatii in care nu e nevoie sa vorbiti prea mult, mai mult se actioneaza si astea sunt relatiile in care nu prea exista iubire doar dorinta asta de a avea sex straight face
*obsedatii de ei*
dar daca chiar nu mai aveti ce vorbi poate fi si din cauza ca va emotionati foarte tare din cauza ca va prea iubiti big grin
deci poate fi totusi si un semn bun. as spune sa incercati sa va cunoasteti mai bine, daca vreti sa radeti putin, vorbiti despre prostiile care le faceati cand erati micihee hee
sunt multe de discutat, oricum va doresc toate cele bune si sa va iubiti mult :* big grin

| RoXxy a răspuns:

Daca nu mai aveti ce discuta atunci e grav.Asta e un semn ca relatia e pe ducabig grin
Incearca sa-i amintesti de inceputu relatiei(daca esti acum l ainceput poti sa-i dai papucii), depanati amintiri(daca aveti ce)sau faceti sex si discutati despre pozitii sau alte chestii de genu'astalaughing

| fee a răspuns:

Ma da ce aveti tot cu sexul asta?waiting...nu e nevoie sa vorbeasca despre sex Briosicaaa incearca sa-l intrebi ce a facut in ziua aceea,la ce ora s-a trezit,cum a dormit, daca s-a mai gandit la tine(daca zice da ii zici "a da?" nu stiu gasesti tu), cand chiar nu mai aveti ce vorbi il saruti si ii spui la ureche ca-l iubesti(numa daca chiar il iubesti) FUNDA?puppy dog eyes te-am pupat:*