| Simmsii a întrebat:

am o problema sad. eu cu iubitul meu de fiecare data aveam subiecte de discutie si ne distram mult sad... dar acum nu mai vorbim de nimic pur si simplu toate discutiile sau epuizat si nu mai avem despre ce vorbiisad... voi ce subiecte de discutie mi-ati putea recomanda ca sa vorbesc cu el?sad

4 răspunsuri:
| Pissy a răspuns:

A intervenit monotonia. Intalniti`va cu niste prieteni si o sa aveti multe de discutat. :*

| RimePeHartie a răspuns:

Crd ca ati petrecut prea mult timp unul cu altul si acum stiti totul ce trebuia stiut despre partenerul de viata. faceti anumite activitati impreuna si apoi vin subiectele. (vizionati un film, duceti'va la plaja, la piscina, in parc, apucati'va de un anumit sport, alergati de dimineata)-aceste lucruri va vor apropria mai mult,.

| Addiction a răspuns:

Faceti mai multe lucruri impreuna, incearca sa comunici cu prietenii lui si sa te distrezi. nul sufoca. Lasa totul sa vina de la sine. Succesehee hee

| Schami a răspuns:

Poii...niciodata sa nu fii pre disperata de el.incearca sa vb despre ce ii place lui!