| Gândurileuneiscriitoare a întrebat:

Ce schimbări se produc din punct de vedere fizic la o adolescentă după începerea vieții sexuale?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| corbulalbrosu a răspuns:

Din punct de vedere al aspectului fizic exista posibilitatea de a se produce o unica schimbare si anume procesul de DEFLORARE, insa aceasta schimbare poate fi observata/vazuta doar de un numar extrem/foarte mic de persoane. De asemenea este posibil sa se produca si anumite schimbari de natura psihico-mintala, dar si acestea pot fi obsevate doar uneori si de asemenea doar de foarte putine persoane cu spirit de observatie extrem de fin. Asa ca te poti dezvirgina fara teama de a fi data de gol se vreo modificare ....vizibila. Multa sanatate!

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nici una atat de vizibila incat sa isi dea cineva seama dor prin simplul fapt ca te vede.
Poate psihic, comportamental da...

| Dalmore a răspuns:

Am observat ca fetele care si-au inceput viata sexuala nu mai sunt pudice. Dar atat.

| Necunoscut112 a răspuns:

Absolut niciuna. Doar că probabil nu vei mai avea himen.

| anamaria82726 a răspuns:

Majoritatea isi schimba doar vestimentatia si comportamentul. Fizic mai nimic(observabil)