| anonim_4396 a întrebat:

Ce schimbari au loc fizic si psihic dupa inceperea vietii sexuale?

3 răspunsuri:
| irina_5692 a răspuns:

Buna! Nu as sti sa iti dau un raspuns foarte exact. Dar dupa ce acest lucru s-a intamplat cateva lucruri se schimba persoana respectiva nu poate fi la fel dupa acest lucru. Apar schimbari in ceea ce priveste comportamentul felul de a gandi iar fizice din cate stiu cred ca experimentarea acestui lucru prematur poate afecat cresterea. In ceea ce priveste schimbari psihice aest lucru depinde de la o persoana la alta.

| addalecsandra a răspuns:

Te cracanezi rolling on the floor)) ti-se lasa saniii thinking si ti-se latesc soldurile rolling on the floor asa am auzit si eu acum nu stiu ca n-am incercathappy

| Barbiiiiee a răspuns:

Fizic,nu sunt schimbari.psihic depinde de tine ce fel vezi lucrurile dupa!