| AnonimFaraPereche a întrebat:

Cu ce te schimba fizic/psihic inceperea vietii sexuale?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

O sa vrei sa faci sex mai mult, daca isi va cauza placere

| corbulalbrosu a răspuns:

In afara unor posibile/eventuale schimbari comportamentale si a celor de natura psihologica, deci practic aproape intotdeauna ''invizibile'', teoretic NU se produc nici un fel de schimbari de natura fizica care sa fie vizibile in afara posibilei DEFLORARI insa si acea schimbare este de fapt tot ''invizibila'' pentru.....toata lumea, cu 1 sau 2 exceptii. Multa sanatate!

| Freya1 a răspuns:

Fizic nu te prea schimba decat daca ramai gravida la fete, la baiat cred ca nici pe atata.Ti se pare asta din cauza ca tu de fapt cresti si te dezvolti.
Psihic te schimbi deoarece percepi altfel relatiile dintre barbat si femeie, privesti altfel sexul opus, esti mai dezinvolt si dezinhibat pentru ca ti-ai expus intimitatile in fata cuiva si nu mai ai retineri.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Mi se pare mie doar ca tu esti baiat?
La baieti nu se schimba nimic fizic, doar psihic: te simti implinit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În mod normal, n-ar trebui să te schimbe cu nimic.
Dar există și excepții.

| Helpme99 a răspuns:

Daca esti genul de persoana stresata, sexul este cea mai buna solutie.
Eu unul dupa ce fac sex, nu mai am nicio grija. Ma simt ca in al noualea cer?