| IonutOG21 a întrebat:

Buna.
Ce site este cel mai popular pentru cautarea de cuplu?

Răspuns Câştigător
| anonim3248 a răspuns:

Site Sentimente.ro este cu oameni reali dar vor anumite cerințe și femeile și bărbații.

| relian a răspuns (pentru anonim3248):

Ai uitat sa mentinonezi ca acolo se plateste, daca vrea ca sa vorbeasca cu careva.
Asa sa faci cont acolo e liber, ca oriunde, dar sa dai mesaje sa stiu si eu discuti, sa vezi profile ce te intereseaza trebuie sa platesti.Cel putin asa este pentru barbati.
Mai bun era simpatie, dar si acolo se plateste.Astea erau webisteuri mai ok pentru Romania.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici un site, cauta-ti jumatatea in viata reala!

| valy5566 a răspuns:

Tinder