| Nayuky a întrebat:

Hei TPU..Care este cel mai popular cuplu anime?
Dau fundita
Multumesc^.^

Răspuns Câştigător
| Yukidaruma a răspuns:

Pai sa vedem, cel mai popular anime este Naruto, pentru ca toata lumea il cunoaste, si cel mai raspandit cuplu este sasuke si skura...desii, ei nici macar nu sunt un cuplu, asta e problema, nu stiu de une au scos-o toti cu sasusaku dar oricum asta e cel mai popular laughing

5 răspunsuri:
| Cynthia13 a răspuns:

Eu cred ca Sasuke si Sakura din Naruto.

| Nayuky explică (pentru Cynthia13):

Da sakura si sasuke nu sunt un cuplulaughing si nici nu o sa fie

| FairyAngel a răspuns (pentru Nayuky):

Hmmmm nu stiu care e cel mai popular dar natsu si lucy sunt cei mai scumpiiiii, sepotrivesc perfect:X:angrypentru mine)tongue

| pointe2balet a răspuns:

Sasusaku

| Shenu a răspuns:

Usui si Misaki, cred eu. Din Kaikou wa maid samahappy