| CartideCitit a întrebat:

De ce nu merge cautarea pe site?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cautarea nu merge din cauza calitatii slabe a motorului de cautare, in cea mai mare parte a timpului nu functioneaza deloc iar cand merge furnizeaza rezultate aiurea. Problema este mai veche, a mai fost sesizata dar fara nici un rezultat. Numai bine!

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

În ultima perioadă funcţia "Caută" este aproape tot timpul inactivă. Am observat că îşi revine un pic noaptea sau spre seară. Tot ce poţi să faci momentan, e să dai o căutare pe Google sau de pe un telefon mobil sau să aştepţi până îşi revine funcţia "Caută". Succes! Numai bine!

| ZEU93 a răspuns:

Este o problema mai veche a site-ului dar speram cu totii ca in curand se va rezolva