| Ania_9248 a întrebat:

Ce status as putea sa imi pun pentru ai atrage atentia pe mess baiatului pe care il plac si cu care nu am mai vb de cateva luni de zile? mersi

8 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Pai poti sa pui un status de genu il plac sh el nu isi da seama sh sa scrii la final numele lui dar nu tot doar prima sh ultima litera:* sper s aiti fiu de folos dar asa am facut si eu

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Era doar ea, care zi de zi iti zambea. Si in sufletul ei te iubea, dar nu-ti spunea`! : )

Asta zice tot`!

| ELD a răspuns:

Il iubesc, dar prostul nu isi da seama.rolling on the floor

| 202 a răspuns:

Poate ca banuiersti, poate ca si tu ma iubeste,
poate ca nu indraznesc sa. ti apun cat te iubesc!
chiar de. ti mai gresesc sau de. ti voi gresi vreodata
n.as putea sa. ti fac vreun rau intentionat,
pentru ca te iubesc cu adevarat!(iar aici in punctele de suspensie poti pune numele lui nu. ti fie teama daca toti iti place atat de mult de el, indrajneste n.ai nimic de pierdut!)

| nikolikky a răspuns:

Te iubesc enorm
Te iubesc cand dorm
Te iubesc in vis
Te iubesc in scris
Te iubesc in plans
Te iubesc in ras
Te iubesc in mers
Te iubesc cand cresc
Te iubesc mereu
Pe cuvantul meu...

| maya1311 a răspuns:

Pai `imi e dor de tine, dar tu nu vorbesti cu mine`

| AlexCelFrumos a răspuns:

Pui o melodie care sa vorbeasca despre dragoste mare si despre cat de rau e sa nu se stie despre dragostea ta iti recomand ceva mai vechi un voltaj un genius ceva sunt beton deci trebuie sa ii placa si sa vina direct la tine dupa ce bagi o asemena melodie eu am facut asa si uite acum sunt cu ea de 5 luni si o facem in toate pozitiile

| AlexCelFrumos a răspuns:

Ce penibili suntetihappy