| Anonim147943 a întrebat:

Buna! Cum as putea atrage atentia unui baiat pe care il plac? Ofer funda!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Zambindu-i frumos de fiecare data cand il intalnesti.

| AlaSwek a răspuns:

Hei.
Cred ca depinde ft. mult dacă îți e prieten, dacă sunteți colegi, depinde de context. Pentru toate soluția este comunicarea, dacă n ajungi sa schimbați 2 vorbe și doar te holbezi la el, nu este deloc ok. Fa ți curaj și vorbește, poți începe cu un mesaj pe insta ceva. Dacă observi faptul ca aceasta Conversație va merge de la sine din ce in ce mai bine, merita sa încerci, dacă vezi ca Răspunde sec și vai de mama lui, cauți altul