| robertocarlos22 a întrebat:

Sal TPU cum faci o fata sa te placa? adica trebuie sa fi un baiat rau?

6 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Ai dreptate mami, uite ce au făcut fătucăle astea care se uită după băieți răi, nu te mai lasă să speri la o relație.

| Neberius13 a răspuns:

Poti incepe prin a nu pune intrebari stupide

| VampireBlood a răspuns:

Nu neapărat.Cel mai bine e să fi tu însuţi.Trebuie să te placă pentru ceea ce eşti.

| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Castiga-i increderea, pretenia si fii amabil cu ea. Dupa spune-i ca o placi si ca esti indragostit de ea si vezi ce zice ea.

| ZexMcBogdan a răspuns:

Ai 12-13 ani si-ti trebuie iubita?laughing
Tot mai multi mancatori de s*it:s

| SkillZ24 a răspuns (pentru ZexMcBogdan):

Daca tu nu ai avut...sau cel putin nu ti-a trebuit iubita la 12-13 ani inseamna ca erai un fraier care ori isi pierdea ziua la calculator ori statea afara si te jucai de-a gay cu prietenii tai...robert, nu baga in seama ori ce fraier care iti raspunde aiurea la intrebarewinking