| LoveMierexD a întrebat:

Ce vrajeli baga un baiat mistocar? Dar o fata panarama cum se manifesta? De ce baietii le cred pe fete curve si fetele ii cred pe baieti mistocari? Mai exista dragoste adevarata in ziua de azi?! Funda! kiss

5 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Mai exista dragoste da in niciun caz in randul generatiei mecdonaltz! astia la 12 ani trag la sala si se vaita k sunt insarcinate, la 13 ani au copii si vor sa plece de acasa! ce dragoste? cand un copil de 13 ani trebuie sa se gandeasca la jucarii papusi masinute si nu la sex oral si discoteci! da-ne pace cu generatia asta! mi mila de cei ce sunt cu capu pe umeri! sincer mi mila! thinking asta e ce sa-i faci? (pentru baieti chiar sunt mistocarilaughing mda..revin iar la generatia fantastica! cat despre fete, din 10 fete 9 cedeaza. eiii ce zici? )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai mireasa laughing baga-ti intrebarea la trivia amuzante, daca nu am sa te fur in noaptea nuntii si n-am sa te mai dau inapoi, te tin pe post de bibelou ca prea esti draguta

| schmoll a răspuns:

Da chiar exista, dar trebuie cautata atent, dar in majoritate auzi fetele tipand:dar ce masina ai? ai card? si baetii intreaba :esti virgina, fiecare cu cercul lor de interese, oricum viata este ca o jungla, deci fi atenta la pradatoare,

| GossipGirL93 a răspuns:

Sigur ca exista ai so intilnesti si tu fii sigura! Baietii misto sunt experti deja in treba asta de aia au numele de mistocar stiu a se purta frumos cu o fata sa le curteze iar noua asta ne place si cadem in plasa "stiu sa ne amageasca"intr-un cuvint, fetele panarama sunt intr-un fel ca baietii misto ele se poarta la fel numaica stiu sa amageasca baietii.In multe cazuri baietii numesc fetele curve deoarece ii parasesc si joaca ura in eii si daca numesc fata curva le sta mai bine insa nu se gindesc ca strica viitorul cuiva, exista si fete carora le place sa se poarte ca curvele sau incercat odata sex si nu se pot opri vor, vor de aia cind le cade atunci nu se uita cu cine o face!:**

| cetateanuturmentatkrysty a răspuns:

Serios? ce ti-a venit sa pui intrebarea asta e ceva de genul oare daca iti tii respiratia mori, daca mergi ajungi oare undeva? scuze de exprimaree da e cam ciudat si da panaramele se intilnesc cu dobitoci deia care sta toata ziua pe strada sa fumeze mai mari ca ele