| alexalx1234 a întrebat:

Credeti ca in ziua de azi fetele vor doar baieti mistocari si golani?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,consider ca cauta pe stramosi nostri care erau masculi cu adevarat

| OldSoul a răspuns:

Da, asa e.
Ca pe aia draguti si cuminti ii au deja in friendzone.

| suităr a răspuns:

Nu. Dar dacă te interesează tipele de caută doar golani imi pare rău sincer.

| WaterDrop a răspuns:

Tehnic. da. Practic..de fapt vor baieti cu incredere in ei, dispusi sa le vrajeasca ca nu au nevoie de prezervativ si dispusi sa le paraseasca in maxim 1 an dupa nasterea copilului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Mhm nu. Dar acei băieți "miștocari și golani", având tehnici de agățat avansate, vezi tu. Adolescentele, mai nou ba chiar și cele care nici măcar n-au ajuns la vârsta adolescenței. Până n-au câteva relații eșuate din care să învețe, nu se opresc din a mai accepta orice băiat. Și de multe ori, chiar dacă sunt fete cuminți, ajung să fie câștigate de astfel de băieți, din lipsa experiențelor și a gândirii mature. Chiar dacă ele își doreau un băiat cuminte, la locul lui, totuși se lasă pradă vrăjelilor și dulcegăriilor celor nepotribiți pentru ele. Nu le bag pe toate fetele în aceeași oală, dar cam așa se întâmplă cu majoritatea. Un bun exemplu sunt chiar eu, mereu am fost acea fată cuminte, la locul ei, timidă. Care își dorea un băiat cuminte, până am ajuns să mă îndrăgostesc și mda. Asta m-a făcut să aleg băiatul nepotrivit xD Dar pe mine m-a maturizat asta și m-a ajutat ca pe viitor să analizez niște aspecte la un băiat înainte de a mă cupla cu el. Mă rog. NU, fetele nu vor doar băieți miștocari și golani happy

| Anon31241212 a răspuns:

Da. Ai uitat si cu bani. Majoritatea asta cauta.
Insa sunt si fete care cauta afectiune, respect, etc. Rar, dar exista.