| Kafeeaua a întrebat:

ce zodie sunteti si cu ce zodie va potriviti?
.vreau.si data nasteri (fara an) si a zodiei cu care va potrivitzi. pup :*:*:*

Răspuns Câştigător
| Alex_1359 a răspuns:

Eu cu, adica nu am prietena laughing sunt Leu si nu ma inteleg bine cu nimenilaughing 25.05 baftarolling on the floor

5 răspunsuri:
| adryana_6040 a răspuns:

Eu si sotul meu suntem scorpioni si ne intelegem foarte bine.

| ciwpix a răspuns:

Sunt taur...si ma potrivesc cu pesti:Xrac, capricorn, taur si fecioaralaughing

| Zapacitaaaa a răspuns:

Eu sunt TAUR si ma potrivesc bine cu RACUL (tin sa precizez ca iubitul meu este rac laughing
10.05 (eu) - 02.07 (el) :*

| 7uP112 a răspuns:

Sunt taur si nu stiu cu cine ma potrivesc.laughing 23.4

| alyaly123 a răspuns:

Buna eu sunt rac si el este tot rac.26.06(eu)si 30.06(el).