| anonim_4396 a întrebat:

Ce zodie sunteti si va regasiti in caracteristicile zodiei?

Răspuns Câştigător
| Raniaa a răspuns:

Varsator, nebuna cu actele in regula blushing

| ColdHeart a răspuns (pentru Raniaa):

Heeei, don't copy me! sad

| Raniaa a răspuns (pentru ColdHeart):

Aww kiss

20 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sagetator,dar nu cred in aiureli de astea, normal ca nu ma regasesc in basme

| RAY a răspuns:

Un nou cont acelasi jigniri, atac la persoana, lipsa bunului simt, civilizatiei si cica mai si vorbesti de prostie si incultura din moment ce jignesti un necunoscut, bravo, dai dovada de ce educatie ai

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Capricorn, si da.

| Drimmero a răspuns:

Varsator,, uneori ma regasesc, alteori nu.

| danay72 a răspuns:

Nu cred in zodii. Cred ca suntem ceea ce decidem noi să fim. Ce seamănă omul aceea va și secera.

| GoldenZenith a răspuns:

Fecioară. Nu-mi pasă.

| HazelEyes77 a răspuns:

Balanta. In unele aspecte ma regasesc.

| CleanHeart a răspuns:

Pesti, in unele ma regasesc sensibili, retrasi, indealisti, visatori si intuitivi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gemeni.In unele, da.In altele, intr-o oarecare masura sau deloc.Dar nu e ca si cum as si crede in prostiile astea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Capricorn si da mã regasesc dar conteazã si caracteristicile Altor planete

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu esti tu vãrsãtor nici intr-un caz, esti prea bunã la suflet laughing

| AdrianVoicu a răspuns:

Pesti,sa insite naibii o data cu excursia aia laughing))

https://m.imgur.com/a/flDEF

| Xelon a răspuns:

Scorpion si da, ma regasesc in multe din caracteristicile zodiei mele.

| VictorFenrir a răspuns:

Varsator,desi nu cred in prostiile astea cu zodii, chiar mi se potriveste zodia asta

| TheLifeIsGood a răspuns:

Pesti. Nu intotdeuna, insa de cele mai multe ori da...,, visatoare si creativa,,, mi se potriveste perfect laughing

| ColdHeart a răspuns:

Daca e sa o luam asa, fiecare persoana gaseste cel putin o caracteristica in fiecare zodie.

Răspuns utilizator avertizat