| anonim_4396 a întrebat:

Ce zodie sunteți voi?
Eu sunt Leu.
Vi se potrivesc trăsăturile reprezentative ale zodiei voastre?

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Rac, se potrivesc cat de cat, dar pot da si in extreme, de exemplu la rac se zice ca e foarte iubitor si emotiv, ma uit la taicamiu vitreg ca a dat in gelozie fanatica de atata "intensitate".
Trebuie citit doar cu scop informativ, superficial, sa cunosti o persoana consta in mult mai mult de atat.

9 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Eu unul sunt berbec și na, se potrivesc și nu prea.
Asta cu crezutul in ce zic stelele e depășită. Pana la urma nu zodia îți definește caracterul, ci mai degrabă viața și experiențele prin care ești nevoit să treci.
Zodiacul e făcut așa ...ca o forma de entertainment, sa te mai binedispună și eventual să-ti mai dea putina încredere in tine, atâta tot.
Din curiozitate sa cauți despre fiecare zodie caracteristici, ramai uimit când vezi ce idolatrizează ființele acelea fiecare zodie, pe când în realitate, posibil sa fie ultima lepra de omwinking
NU MAI CREDEȚI IN ZODIAC! CREDEȚI IN VOI!winking

| Drake21 a răspuns (pentru Hyperion7):

Berbec = Zeul Razboiului, ai adunat soldatii? The arms The drama The fame rolling on the floor)))))

| PedoBarbie a răspuns:

Aproximativ.

| StoicAnalysis a răspuns:

Zodiile sunt trasaturi astrale fictive. Nu are nimic de a face cu viata ta. Cum ar spune Adrian Lungu de la Iumor: "Daca esti prost, poti sa fi in orice zodie"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt zodia Pești. Da. În proporție de 97% mi se potrivesc caracteristicile zodiei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gemeni

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scorpion

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Lepră Cu talent happy

| Drake21 a răspuns:

Gemeni sunt