| Myawa a întrebat:

Buna cei de pe TPU. Vreau pareri la acesta intrebare. Stiati ca prin sex oral se pot lua boli cu transmitere sexuala?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Stiam ca se pot lua boli si cred ca cine practica asa ceva e constient de asta

| Myawa explică (pentru mona):

Multumesc mona. nu stiu cum, dar raspunsl tau a fost simplu si la obiect. Ca sa nu mai ca e si realist. multumesc

| mona a răspuns (pentru Myawa):

Iti multumesc si eu...

7 răspunsuri:
| lostcontrol12 a răspuns:

Bineinteles ca stiam. Daca stii cu cine ai de-a face, e posibil sa nu ai astfel de probleme niciodata.

| FucktheSystem a răspuns:

Știai că se pot lua boli și prin prezervativ? Acum e problema fiecăruia cu cine alege să facă sex...

| Myawa explică (pentru FucktheSystem):

Intelingent raspuns. :* multumesc mult. :* >:d

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, nu stiam, tu ai descoperit acesta enigma a lumii.

| Andradutsa a răspuns:

Da, stiam happy