| oly_7105 a întrebat:

chiar am nevoie de un sfat utilhappy m-am indragostit de un baiat din liceu, am incercat sa intru in vorba cu el pe facebook dar de la un timp nu mai vrea sa imi raspunda. cum as putea sa incep sa vorbesc cu el din nou fara a parea prea insistenta? funda:*

2 răspunsuri:
| St3fY_3193 a răspuns:

Poate nu e interesat sau are iubita big grin

| Askaw0w a răspuns:

Pei sa-ti spun poate are pe alt cineva si acea fata. poate stie si nu vrea sa vb cu tine cam acesta este raspunsul eu te-as sfatuis sa incerci sa vb cu elbig grin