| oly_7105 a întrebat:

am nevoie de un sfat.de ceva timp imi place de un baiat din liceu.cu cateva seri in urma am facut cunostinta cu el si as vrea sa continui sa mai vorbim.problema este insa alta, acesta este cel mai bun prieten al unui baiat cu care eu am vorbit ceva timp dar cum care nu am avut nimic, chiar si acum mai vorbim.nu stiu cum as putea sa continui sa vorbesc cu cel cu care am facut cunostinta aseara fara a parea penibila in fata prietenului sau si fara a parea prea insistenta. as vrea sa ies oarecum in evidenta dar nu cred ca pe mess sau facebook ci fata in fata.imi doresc enorm acest lucru cu atat mai mult cu cat cu prietenul lui am avut unele incidente.adica mie imi placea de foarte mult timp de el si el pur si simplu nu facea nimic, m-am consolat cu ideea asta dar acum am alta problema, va rog dati-mi niste idei utile. dau fundawinking

1 răspuns:
| gigiro a răspuns:

Http://www.orthodoxphotos.com/ -In acest articol, vei afla mai mule din punct de vedere religios