| anonim_4396 a întrebat:

Care ar fi cele mai bune si serioase site-uri de dating din Romania? chiar si daca sunt platite dar sa fie pe bune.

Răspuns Câştigător
| Necunoscut112 a răspuns:

Problema e că marea parte din cei de pe site caută relaţii sexuale plătite, fie ei femei sau bărbaţi. Însă găseşti şi oameni speciali care nu reuşesc să îşi găsească un partener pe gustul lor din cauza lipsei de timp sau a timidităţii/personalităţii introvertite. Ca bărbat e recomandat să îţi iei cont plătit. Oricum, dacă e să fie persoana potrivită acolo, nu trebuie să plăteşti mai mult de o lună. Dacă nu ai cont plătit nu poţi trimite mesaje oricăror persoane şi nici nu poţi citi toate mesajele.

3 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Sentimente.ro.

| uncetatean123 a răspuns (pentru Necunoscut112):

Ai avut experienta pe acest site? ce te-a multumit si nemultumit?
Vad ca este cu plata nu?

| uncetatean123 a răspuns (pentru Necunoscut112):

Am observat, pana la urma cred ca am sa platesc, aia e. macar incerc, daca nu, direct pe strada.

| Necunoscut112 a răspuns (pentru uncetatean123):

Problema e că marea parte din cei de pe site caută relaţii sexuale plătite, fie ei femei sau bărbaţi. Însă găseşti şi oameni speciali care nu reuşesc să îşi găsească un partener pe gustul lor din cauza lipsei de timp sau a timidităţii/personalităţii introvertite. Ca bărbat e recomandat să îţi iei cont plătit. Oricum, dacă e să fie persoana potrivită acolo, nu trebuie să plăteşti mai mult de o lună. Dacă nu ai cont plătit nu poţi trimite mesaje oricăror persoane şi nici nu poţi citi toate mesajele.