| Corinaa2013 a întrebat:

Cine imi spune si mie cum imi dau seama daca unui baiat ii place de mine? happy

Răspuns Câştigător
| Cirus a răspuns:

Dupa felul in care iti acorda atentie, dupa comportamentul lui atunci cand e in preajma ta. felul in care iti vorbeste, in comparatie cu alte persoane. De ex cand e suparat sau se cearta... si nu prea baga lumea in seama, daca apari tu si incepe sa arate k i'a trecut, inseamna ca pentru el eti ca un " mic medicament ". sau daca cineva ii spune nu fa asta... si nu asculta, dar daca ii spui tu sau il rogi ceva, si accepta cu un zambet bonus. acelasi lucru poate insemna. asta doar in cazul in care altor fete nu le face la fel. dar in mare parte, iti dai seama dupa felul cum se poarta cu tine, happy daca ai curaj si il placi ii poti spune asta, si sa ii aduci vorba daca si el te place happy succes. funda?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te salută? Te întrebă de vorbă? Te scoate în oraș? Comunică cu tine pe mess? Te sună? Te caută?
Dacă da, înseamnă că-i pasă de tine!
Pa, pa.

| Ando1dul a răspuns:

Intreaba unul din prietenii/prietenele lui.Merge mereu. FUNDA?

| JiTerra a răspuns:

Pai.daca intri pe mess si el intra repede pe tine poate fi un semn. Sau insista mereu sa vi cu el in oras chiar daca nu doar voi 2. Sta mult cu tine, incearca sa te supere cat mai rar. [desi unii baieti enerveaza fetele intentionat, pentru ca le simpatizeaza(mi s-a inta plat de cateva ori -.-)]

Răspuns utilizator avertizat
| robyionutz a răspuns:

Cand se uita la tine iti zambeste incearca sa intre in vorba cu tine iti face complimente, astea sunt primele semne ca ii place de tine happy

| Dragonfly359 a răspuns:

Daca vine la tine si se dezbraca e clar

| sweetsecret a răspuns:

Il surprinzi cand se uita la tine, te atinge din greseala, uita-te in ochii lui si daca are pupilele marite e interesat de tine(am citit undeva de asta, nu stiu daca e adevarat), este o idee mai stangaci cand este langa tine.Cam asta ar fi.Bafta! Fundita?