| ZanaMica a întrebat:

Cine stie cand se incepe liceul? Am auzit ca pe 1 sept.Si se lungeste vacanta de iarna...sau? fundita

Răspuns Câştigător
| Marius2011 a răspuns:

Pe 12 septembrie incepe ca retardati astia din minister stau si sug...si ne strica tot daca pentru ei e bine. pentru noi nu e. dar ce sa le faci asa-i daca votam ca prosti pentru niste pixuri si caiete

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Cursurile încep pe data de 12 septembrie, în niciun caz pe 1.09. 2011.
O zi frumoasă!

| ignore a răspuns:

Incepe pe 12 sephappy

| elasexygagica a răspuns:

Voi chiar sunteti nerabdatoare sa faceti sex in baia scolii nu? si in sala de sport cu profu love struck

| chelie91ptm a răspuns:

13 septembrie

| Misu_5062 a răspuns:

Vacanta de iarna va avea 3 saptamani, iar cea de Pasti 2 saptamani. Deci scoala incepe la 1 septembrie, dar cursurile (orele ) pe 12 sept. Lamurit? big grin