| Alecsaandrra a întrebat:

Cine stie pe cat luam vacanta de paste?:X
scuze categoria.

8 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Între 16 aprilie 2011 şi 25 aprilie 2011, elevii vor avea vacanţa de Paşti.
Mai multe despre asta găsești aici http://www.monitorulexpres.ro/? mod=monitorulexpres&p=eveniment&a=citeste&s_id=90812

| Corina a răspuns:

Conform Structurii anului scolar aprobat de Ministerul Educatiei, între 16 aprilie 2011 şi 25 aprilie 2011, elevii vor avea vacanţa de Paşte. Cursurile reîncep pe 26 aprilie 2011 şi se finalizează pe 17 iunie 2011 cînd începe vacanţa de vară.

| Justmeandmysmile a răspuns:

17 aprilie

| ToXiqLovE96 a răspuns:

Pe 15 aprilie tongue

| crissmay a răspuns:

O luma pe 16 Aprilie si se termina pe 24 aprilie

| MiCutzZzaBruNeTzzIkcA a răspuns:

Vacanta o luam pe 21 aprilie si se termina pe 28.
Sper ca te-ama ajutat.
Funda?

| cld17 a răspuns:

16-25 aprilie

| Anonimul94_2238 a răspuns:

Pe 16 aprilie...