| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca o sa luam vacanta pe 6 aprilie, doar o saptamana, si nu o sa mai avem vacanta de Paste...sad E adevarat sau mai avem o saptamana si de Paste? thinking
P.S.: Scuzati categoria big grin

Răspuns Câştigător
| CherNadya a răspuns:

Da,este adevarat ceea ce ai auzit! Asa au stabilit cei de la minister.

7 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Mda. Interesant, e o saptamana de vacanta care a ramas pe dinafara. Is curioasa unde or s-o puna.

| Nolkyz a răspuns (pentru Nolkyz):

De fapt cu acea saptamana s-a prelungit vacanta de vara.

| DraCuShoara a răspuns (pentru Nolkyz):

Da? Nu stiam...Ce bineebig grin Apropo... Multumesc pentru raspunshappy

| Nolkyz a răspuns (pentru Nolkyz):

Nu... S-a prelungit inainte sa inceapa scoala... Am inceput pe 17, trebuia sa incepem pe 10 sau undeva pe acolo laughing

| DraCuShoara a răspuns (pentru Nolkyz):

laughing Off...credeam ca o sa stam mai mult acasalaughing))

| mona a răspuns:

Este adevarat

| BlackEyedGirl a răspuns:

Eu stiam ca de pe 1 aprilie incepe saptamana aia cu scoala altfel si dupa inca o saptamana de vacanta, iar de Paste trebuia sa ne mai dea o saptamana libera, dar pentru ca am inceput scoala cu o saptamana mai tarziu, o sa ne ia o saptamana din vacanta de Paste, dar nu am inteles daca ne-o iau pe aia de Paste sau pe aia de dupa saptamana altfel, dar cred ca este prima varianta.