| Secret2000 a întrebat:

Salut
Cine stie daca mai luam vacanta de paste si cate zile va avea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De Paste vom sta acasa doar in prima zi (duminica), iar luni si marti vom merge la scoala. Da, vom lua vacanta pe 7 aprilie pana pe 22 aprilie, dar Pastele e tocmai im mai.

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Vacanta de Paste incepe din 7 aprilie si tine pana pe 22 aprilie.

| mona a răspuns:

Chiar de Paste nu va fi vacanta [vacanta va fi inainte de paste]dar in prima zi[luni] de paste va da fi liber

| JustMe6378962 a răspuns:

Corectie pentru Sadprincess: La primavara, avem doar o saptamana vacanta de pe 8-14 (luni-duminica)si de pe 1-5(luni-vineri) e *Saptamana Altfel*

| pisoiasul98 a răspuns:

Imediat dupa saptamana altfel luam vacanta si tine o saptmana.