| RobY_3853 a întrebat:

Buna

Cine stie sau spuneti va rog daca stiti cat face o consultatie la un ginecolog..., fara trimitere

Multumesc

3 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Am fost ultima data acum vreo 3 ani, la un ginecolog particular 600 de mii (bani vechi) pe consultatie, tot ceea ce ai nevoie, medicamente sau mai stiu eu aparte, iar daca dupa tratament mai ai nevoie de o alta consultatie iar platesti 600. sper sa nu fi crescut mult preturile de atunci, dar in orice caz pe acolo e!
O noapte placuta iti doresc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Depinde de ginecolog, poate depăşi 50 de ron consultaţia.
Te pup!

| Zuzazozo a răspuns:

O consultatie la ginecolog costa in intre 50 si 70 de lei, depinde de fiecare ginecolog in parte.