| lollyd a întrebat:

Buna ...cred ca mi se intampla lucruri ciudate toti il stiti pe justin bieber si stiu ca mulre fete il plac...sa va povestesc
mai intai acum jumate de an am inceput sa-l plac pe bieber in sensul ca imi placea cum canta dar s-a agravat am avut si nu sunt sigura dar cred ca mai am febra bieber.
In clasa mea suntem mulre care il placem... dar intr-o zi asta fiind acum o luna m-am saturat sa sufar din cauza lui JB
asa ca intr-o zi cand am venit de la scoala mi-am luat toate posterele cu el de pe pereti, mi-am sters toate pozele cu el de pe telefon si computer, si am aruncat o gramada de reviste cu el...
Totul mergea frumos.si uitasem de el
Dar dupa o saptamana
faceam curatenie in dulap.si am vazut un colaj pe care il facusem mai demult cu el...si am inceput sa plang, dar am ignorat incidentul
Dupa cateva zile eram la ziua unde-i prietene...si a dat pe U tv.chiar in acel moment era Baby. Mi-am pus mainile in cap si am plecat din camera pana cand s-a terminat melodia...
As fi ignorat toate aceste incidente, dar... s-au tot intamplat
Profesoarei mele i suna Baby la telefon
Dar cel mai ciudat eveniment a fost intr-o noapte cand am visat ca eram cu cea mai buna prietena a mea si deodata apare chiar el, JB care imi spunea sa nu-l uit...
M-m trezit am sunat-o pe prietena mea, iar ea a venit cat de repede a putut la mine acasa, si m-a gasit plangand...
Nu mai pot credeti-ma mi s-au intamplat mai multe lucruri de genul...am gasit chiar si o poza cu el pe jos.
Nu stiu
Voi veti spune ca le dau prea multa importanta acestor incidente eu incerc sa uit dar nu pot si aceste lucruri mi se intampla din ce in ce mai des am si dejavuuri(nu stiu daca am scris corect)
Ce credeti ca inseamna toate aceste lucrui? sad

Răspuns Câştigător
| aliybella a răspuns:

Tu vrei sa il stergi din mintea ta dar el exista in subconstientul tau, intr-un loc, inchis. De fiecare data cand auzi o mel sau vezi o poza cu el, faci ca el sa evadeze din acel loc si sa revina in mintea ta. Gandeste-te ca e doar o vedeta frumoasa, care nu o sa-ti dea importanta niciodata, dc? pentru ca e vedeta.
Toate chestiile astea ti se intampla poate pentru ca vrei sa-l uiti iar atunci cand nu vroiai daca gaseai o poza cu el nu era atat de extraordinar, nu te mirai atat de mult.
In concluzie nu incerca sa-l uiti pentru ca nu o sa poti, incearca sa-l privesti ca pe orice alta vedeta frumoasa, si admira-i talentul, nu frumuseteawinking

11 răspunsuri:
| Jack a răspuns:

Fataaaaa tu ori faci caterinca ori ai vazut prea multe episoade din casa foster raised eyebrows cu prientenii imaginari raised eyebrows! Cum poti sa spui ca nu poti uita pe cineva pe care nici nu l-ai vazut,atins, vorbit, mirosit, etc rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor? Lasa vrajeala asta de copil inchis in casa si care manca prea mult orez in lapte searaalaughing! Zii terog la maicata ca atunci cand te zgarii sa nu mai sara asa repede cu crema speciala si sa te trimita un pic peafara sa cunosti si tu niste persoane reale tongue! Termina serios cu vrajeala asta ca umpli aici siteu dejabalaughing! nu mai dramatiza orice porcariebatting eyelashesbine? Sa fim seriosi acum nu ca is rau da dao ma naibi sad cum poti sa zici asa ceva? ca nu-l poti uita pe gay-u ala sad? nu stiu ce intrebare o sa pui pe TPU cand o sa te paraseasca orimu preten rolling on the floor REAL smug!rolling on the floor

| Cristy990 a răspuns:

Eu cred ca toate aceste lucruri inseamna ca trebuie sa te spanzuri! Sau macar sa bagi degetele-n priza! E prea tarziu! Esti contaminata asa ca trebuie sa te sinucizi inainte de a mai fura mintea cuiva!
Sfat:Impusca-te!

| MitroiBogdan a răspuns:

GET A LIFE sau un prieten in sensul de iubit si crede-ma va trece toata aceasta poveste sau psihoza cum vrei sa-i spui. laughing)))))))))

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Ohh ai fost infectata de boala bieber!

| PsychSţev a răspuns:

straight face

Ţi s-a atrofiat creierul de la atâta inteligenţă. -_-"
Justin Bieber ESTE GAY! Este prost, naşpa şi cântă groaznic. Este o. vomă o.o

Oare mai există lume care ştie ce înseamnă cuvântul "muzică"? thinking Slabe şanse.

| GoLeZ a răspuns:

Doamne...incredibil iti dai seama ce ti s-a intamplat tie

| bianka_8563 a răspuns:

Cum sa plangi dupa cineva care te-ar ignora asa cum le ignora pe altele.
Nu ravni la ceva ce nu poti aveabig grin
Toate astea o sa treaca in timp esti mica si nu-ti dai seama de asta:* ascult-o pe alybella si dya ca ele stiu ce spun:*

| Angiutssa a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......u-nu-stiu/
Uite o intrebare asemanatoare, la care am raspuns si mi-am spus parerea.Sunt de acord cu @MitroiBogdan, get a life.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mor de ras ma jur rolling on the floor)))

| dya_5032 a răspuns:

O sa-ti treaca!oh go on
Incearca sa te indragostesti de un baiat cu care poti fi
Bafta
Fundita?batting eyelashes

| Alice_7289 a răspuns:

Esti proasta