| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca a vrut sa se razbune fostul meu prieten? Ne-am intalnit la o petrecere la o prietena de a noastra.Ne-am sarutat, si aflase ca eu ma sarutasem si cu alt amic mai demult si tot imi spunea ca cu fraierul ala nu stiu ce.Si la telefon cand am vorbit prin mesaje mi-a zis ca a fost o simpla distractie din care am castigat amandoi.Cred ca mai tine la mine dar nu vrea sa recunoasca, nu stiu ce sa fac.

2 răspunsuri:
| sebastyancuidiny a răspuns:

Eu cred ca a vrut sa fie o distractie, daca nu o iei ca atare o sa pari a fi miloaga.

| ale23 a răspuns:

In situiatia asta e destul de nasol deci 1 se poate sa iti fi zis ca a fot o distractie pentru amandoi din orgoliu, dar el de fapt tine la tine si doi poate chiar a vrut sa se distreze.Eu zica e e cel mai bine sa stai de vorba cu el deschis fara jena si sa lamuriti tot pana la urma nu ai nimic de pierdut o sa iti zica ca ori Da vrea sa va impacati ori Nu, Decat s a stai si sa iti faci sperante false mai bine e sa afli adevarul! bafta!