| Anileda a întrebat:

Este orgoliul o piedica prea mare? Am gresit amandoi, insa atunci cand credeam ca ne impacam mi-a fost ca ce s-a intamplat in oras, si saruturile noastre au a fost o simpla distractie din care am avut de castigat amandoi.Cred ca a facut asta doar sa se razbune pentru faptul ca eram mult prea atenta cu amicul meu.Astept niste sfaturi.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar foarte mare.Din cauza orgoliului se distrug multe relatii.

| Zeref a răspuns:

Eu n-am inteles nimic.Dar in legatura cu orgoliul pot sa-ti spun ca persoanele ffff orgolioase pot duce la extrem o chestie si chiar isi calca pe inima numai ca sa arate ceva.Cateodata trebuie sa lasi orgoiuliul la o parte, iar, acea data este cand esti cu prientena ta.

| Ioana_Zuzza_1997 a răspuns:

Da este o pirdica prea mare, si gelozia big grin! nu stiu ce sa faci ca ceva de genu sunt si eubig grin!