| Buttercup30 a întrebat:

Credeti ca el o iubeste asa de mult pe cat zice daca o insala pentru ca ea nu vrea sa faca sex cu el? Cu toate astea nu vrea sa renunte la ea, si nici s-o oblige sa se culce cu el.

Răspuns Câştigător
| SunshineGirl a răspuns:

Doua variante :

1. Tipu` chiar tine la ea si le foloseste pe altele pentru sex, doar pentru a nu o obliga pe ea si pentru a fi si el fericit din punctul asta de vedere.
2.Are impresia ca daca fata vede c`o inseala cu altele care accepta sa se culce cu el ea va ceda doar pentru a nu-l pierde.

:*

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și până la urmă care e problema? Dacă o înșeală așa, o va înșela și după că doar este învățat la femei!
Pa, pa.

| BlueHusky a răspuns:

Intr-un mod "unic" el chiar o poate iubi. (nu totate lumea intelege iubirea in acelasi fel)

| Gaabi32 a răspuns:

E un prefacut.Nu vrea sa renunte la ea. El vrea numai sex si vazand ca ea nu vrea o inesala cu alta si o tine crezand ca o poate duce de nas pna in pat.parerea mea.:*

| mirunaana a răspuns:

In opinia mea... e mai bine decat sa o forteze sa o faca cu el... dar oricum nici ce face el nu e ok

| BluezZzz a răspuns:

El o iubi da i-a cine stie. El se culca cu alta s-au cu altu...Ma rog, vrea sa o faca geloasa