| CristiB93 a întrebat:

Credeti ca este adevarat ce scrie in acest articol?
Eu l-am citit si nu stiu ce sa cred :))

http://www.sistemulmedical.ro/......rgasmului/

16 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Nu.

| RAY a răspuns:

Sexul isi prelungeste viata dar femeia tio scurteaza

| CristiB93 explică (pentru RAY):

Dar cum sa faci sex fara femeie laughing?

| RAY a răspuns (pentru CristiB93):

Tio faci singur sunt atatea posibilitati

| CristiB93 explică (pentru RAY):

Eu inca mai cred ca se poate gasi o fata care sa nu fie pe interes. Poate nu asa frumoasa fizic, dar cred ca se poate gasi laughing

| RAY a răspuns (pentru CristiB93):

Fara interes nu am putea exista,si a iubi o persoana e un interes de a fi langa persoana respectiva, interese materiale sunt rationale fara banii nu poti exista, eu mereu vb de fetele care te inseala, care isi bat joc de tine, te mint etc da romancele cam asa sunt, eu am cunoscut fete straine crede-ma ca sunt diferite nu sunt rasist, te poti convinge singur de asta

| CristiB93 explică (pentru RAY):

Si atunci de ce nu esti cu o fata straina?

| RAY a răspuns (pentru CristiB93):

O caut

| CristiB93 explică (pentru RAY):

Ai mai avut relatii serioase pana acum?

| RAY a răspuns (pentru CristiB93):

Prima iubire da a fost foarte serioasa, a doua pe jumatate, a treia pe un sfert si restul tot asa mai putin

| SkyPilot a răspuns:

Pastreaza o copie si arat-o prietenei ori de cate ori e necesar happy

| Alcyon a răspuns:

Asta-i din categoria: "cercetatorii britanici au descoperit..." Nu prea poti sa te iei dupa articole luate de prin tabloide.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca scurteaza sau nu lispa de sex, dar am citit cum ca oamenii care fac mai mult sex decat "nomalul" (adica de 2 ori pe luna, daca si aia ) au viata mai sanatoasa.

Răspuns utilizator avertizat