| kristinaaaa a întrebat:

credeti ca intr-o relatie baiatul ar trebuie sa faca primul pas?

12 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Cine are mai mult tupeu, cine e sigur de sine, cine chiar isi doreste sa fie cu acea persoana, baiat sau fata nu conteaza.

| AnonimA a răspuns:

Buna pai de ce numai el?big grin

intr-un fel da dar poate ca el e mai timid si atunci faci tu primul pas:*

| Narfundo a răspuns:

Cred ca da. Dar in ziua de azi multi sunt timizi.Sa vezi acum din ce cauza.Deja asta este o era, o lume a fetelor.Baietii nu mai au putereasad. Desi sunt baiat, recunosc asta. E cam naspa.Sa deschid televizorul si sa vad direct o fata goala. Unde mai e decenta? De ce crezi ca isi taie venele copii de 13 anilaughing. Eu am ajuns sa ma scarbesc de atata superficialitate.Inca odata, asta e mana fetelorlaughing.

| Damian a răspuns:

Nu, depinde de care e mai cu mult curaj

| Alex a răspuns:

Poate sa faca si femeia pasul, nu-i nicio rusine. Daca baiatul e timid si fata e curajoasa, zi si mie ce fac ei in situatia asta? Si baietii sunt timizi, nu numai fetele sunt timidele. Baiatul si fata sunt oameni, nu-i asa?

| cristi11cristian a răspuns:

! daca gandesti ca bunica da! daca traiesti in zilele noastre atunci bine ai venit! de ex : nu se mai rezuma la cine face primul pas se rezuma la ceea ce simtiti unul pentru celalalt! modestia nu-si are locul in zilele noastre, si acei ce se pretind a fi modesti - sunt idioti! daca vrei sa impresionezi nimeni nu ti sta in cale, dar daca vrei sa ramai la statutul tau modest, din nou nimeni nu ti sta in cale! doar ca se va citi de la o posta ibecibilitatea de care dai dovada! deci vezi tu, de asta e deomocratize, ca fiecare sa fie responsabil pentru propriile sale alegeri! Am specificat toate aceste amanunte pentru a observa algoritmul care a fost precedent. si cel care este in prezent! deci nu, nu cred ca baiatul ar trebui sa faca intotdeauna primul pas!

| AngoOra a răspuns:

Intotdeauna
doar de aia se numeste baiatwinking

| georgianaionescu a răspuns:

Nu numai baiatu depinde de situatie.

| crackiswack a răspuns:

Daca e interesat de pers respectiva, da.

| iuliclaw a răspuns:

Depinde de personalitate fiecaruia...

| ColorGirl a răspuns:

Dapbig grin
mereu baiatul trebuie sa faca primul paswinking

| cнσcσ a răspuns:

Nu-i nici o problema daca face femeia primul pas, dar mai frumos ar fi baiatul