| BeautifulMind a întrebat:

Cine credeti ca inseala/minte primul intr-o relatie, fata sau baiatul?

5 răspunsuri:
| Costache_Tin_1956 a răspuns:

Crezi ca e o intrecere?

| BeautifulMind explică (pentru Costache_Tin_1956):

Nuuu, normal ca NU. cum poti sa dai raspunsul asta la o astfel de intrebare?!? thinking eu ma refeream cine face primul pasul spre a insela/minti?!?! tongue si daca ai chef de glume ieftine du-te in alta parte!

| Costache_Tin_1956 a răspuns (pentru BeautifulMind):

N-ai inteles si se pare ca nu vei intelege nimic multa vreme. Bafta!

| BeautifulMind explică (pentru Costache_Tin_1956):

Ia fii tu mai atent! ca tu esti cel care nu a inteles intrebarea tongue

| BeautifulMind explică (pentru Costache_Tin_1956):

Si app, la o intrebare nu se raspunde cu o alta intrebare!