| Saya_1767 a întrebat:

Credeti ca fata trebuie sa faca primul pas sau baiatul?
big grinbig grinbig grin

6 răspunsuri:
| aniriiiiii a răspuns:

Nu este o regula, important este sa faca cineva acel paswinking

| LoveGivesYouWings a răspuns:

Baiaaatuuull...adica e ciudat sa se duca fata la baiat sa zicem.imi dai sh mie nr tau de telefon laughing nu baiatul... fatadoar tr sa zambeascafrumos si sa ajtepta

| pitic13 a răspuns:

Fata e intotdeauna putin mai sentimentala daca pot sa spun asa mai orgolioasa si normal baiatul trebuie sa faca pasul cel mare dar daca fata simte ceva pentru el si el nu'si da seama poate sa accentueze situatia dandu'i de inteles foarte putin ca restul sa evolueze. daca nu evolueaza inseamna ca nu va exista nimic intre cei 2

| Reek54 a răspuns:

Care se nimereste, daca nu face niciunu, raman 2... laughing

| Letytzy@ a răspuns:

Baiatul cred ca trebuie sa faca primul pas

| anonimeea a răspuns:

Baiatul trebuie sa faca primul pas.Asa e din mosi-stramosi big grin