| Frumoasa123456 a întrebat:

Cum a fost prima voastra intilnire?

7 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Hmm la noi nu pot spune ca am avut o intalnire pentru ca noi eram prieteni buni inainte sa formam o relatie.Insa prima noastra "intalnire oficiala ca si un cuplu" a fost minunata.Ne-am inteles bine, a fost o zi frumoasa pe care nu o voi uita niciodata.

| Roxana121 a răspuns:

A fost De mult! Cu emotii, bucurie, si amintiri frumoase.defapt asa ar fi trebuit sa fie prima intilnire.

| MioaraParalescu a răspuns:

Am fost violat de fata respectiva intr-o cofetarie.
A fost ceva de neuitat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
A fost o amintire plăcută, cu asta am spus tot!
Te pup!

| DedeeAndreea a răspuns:

Bună.Nu am avut aşa ceva.
O zi bună!

| zeulzamolxe666 a răspuns:

Deosebita.romanitica,lacrimi.nu venise!

| uglyCORPSEbride a răspuns:

A fost prin decembrie. Mi-a facut cinste cu o gogoasa, ne-am dat pe leagan, am ras. Dar l-am refuzat xD